Adres Centrum:
ul. Toruńska 1A/41 10-900 Olsztyn
tel. (89)6129747

czynne:
pon - pt 10-18
sobota 10-14


Jacek
Sklep

Sprzęt i akcesoria do nurkowania

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór sprzętu i akcesoriów do nurkowania w Polsce pn.- wsch.. Ponad 11-to letnie doświadczenie w handlu tym sprzętem pozwala nam idealnie dobierać produkty pod kątem klienta, jego doświadczenia , umiejętności czy zasobności portfela.

Nasza ofreta liczy kilka tysięcy produktów wszystkich liczących się na świecie firm nurkowych. Proszę nam wybaczyć , że na prośbę o przesłanie cennika sprzętu nurkowego , zazwyczaj kręcimy głową i prosimy podać konkretne produkty, a to dlatego, że cała oferta to gruby segregator, wypełniony cennikami pisanymi drobnym drukiem.

W związku z tym, na naszej stronie przedstawimy listę firm, z którymi współpracujemy, na które mamy oficjalne przedstawicielstwo oraz autoryzowany, potwierdzony stosownymi certyfikatami, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

APEKS

To firma zajmująca sie głównie produckją najwyższej klasy automatów oddechowych. Szczególnie na uwagę zasługuje nowa seria automatów klasy oznaczonych symbolami : ATX 200, ATX 100, ATX 50 i ATX 40, który to automat jest najczęściej sprzedawanym w naszym Centrum Nurkowym.

Szczegóły, opisy i schematy :
www.apeks.co.uk

cressi-sub

Włoska firma, mająca pełną kolekcję sprzętu do nurkowania. Nasi klienci szczególnie upodobali sobie skafander LONTRA , płetwy, maski, konsole oraz kusze i pozostały sprzęt do łowiectwa podwodnego.

Szczegóły, opisy i schematy :
www.cressisub.it

DIVESYSTEM

W ofercie firmy znajdują się ostatnio bardzo popularne jackety techniczne. Zaletą tych kamizelek jest niewątpliwie stosunkowo niewielka cena, przy bardzo dobrym wykonaniu i znakomitych parametrach technicznych. Firma zapewnia dostęp do wszystkich części zamiennych , począwszy od gumki i śrubki, a skończywszy na workach wypornościowych.

Szczegóły, opisy i parametry na :
www.divesystem.com

EQUES

Polski producent skafandrów do nurkowania. Z firmą współparacujemy od początku jej istnienia. Wprowadzone przez nią modele skafandrów dalej cieszą się dużą popularnością . Szybki i profesionalny serwis skafandrów powinien usatysfakcionować każdego. Popularne modele to : ULTIMATE, DUALDDIVE, TRYTECH, CORDUTECH.

Szczegóły, opisy, rozmiarówka :
www.eques.com.pl

MARES

Firma obchodząca niedawno 50-cio lecie istnienia, ma w swojej ofercie wiele ciekawych i dobrych pozycji. Na szczególną uwagę zasługują tam automaty oddechowe, skafandry, jackety, maski i znakomite modele płetw. W ofercie znajdziecie też Państwo wiele akcesoriów i gagetów.

Szczegóły, opisy i schematy :
www.mares.com

POSEIDON

Automaty CYCLON 5000 i JETSTREEM to już klasyka. Szwedzka firma specjalizuje się w tym sprzęcie, posiadając w swej ofercie także i pozostały sprzęt nurkowy.

Szczegóły, opisy i schematy
: www.poseidon.se

SCUBAPRO

Firma bardzo dobrze dbająca o sieć sprzedaży detalicznej. Nie prowadzą tej sprzedaży przypadkowi ludzie, bez wiedzy i zaplecza technicznego. Skafandry, a przede wszystkim automaty oddechowe i komputery to wizytówka tej firmy. Na uwagę zasługują też jackety, maski, fajki i akcesoria.

Szczegóły, opisy i schematy :
www.scubapro.com  www.uwatec.com

SUUNTO

Fińska firma od lat słynąca z produkcji urządzeń pomiarowych dla bardzo wymagających klientów. Od kilku lat komputery i konsole nurkowe tej firmy robią zawrotną karierę. Do najpopularniejszych modeli należą : COBRA, VYTEC, VYPER.

Szczegóły, opisy i parametry :
www.suunto.com

SEAC SUB

Firma znana ze sprzętu do łowiectwa podwodnego, skafandrów, masek i jacketów. Popularnym w naszym Centrum Nurkowym jest jacket PRO 2000, który doczekał się już usprawnień i zmiany wyglądu w modelu PRO 3000.

Szczegóły, opisy i parametry :
www.seacsub.com

SCUBATECH

Jest firmą , która na nasz rynek weszła w ubiegłym roku, a już zdobyła sobie przychylność za sprawą masek w przystępnych cenach, automatów oddechowych czy też akcesoriów.

Szczegóły oferty :
www.scubatech.pl

SEMANN SUB

Firma nurkowa z wieloletnim doświadczeniem. Z powodzeniem sprzedają się ich skafandry, automaty, urządzenia poniarowe, czy też tzw. ABC nurka. Posiada w swojej ofercie także spore ilości dodatków dla płetwonurków.

Szczegóły na :
www.seemannsub.com

TECHNISUB

Jedna z pierwszych firm, które weszły do Polski ze swoją ofertą. Znana jest ze swioch bardzo dobrych masek , fajek i płetw. Bardzo popularne są też ich automaty, kamizelki i akcesoria.

Szczegóły, opisy i parametry :
www.technisub.com